Lornetka Kandar 32×42

103,99
100,87 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 3

otrzymasz 20 punktów na następne zakupy.


Lornetka Kandar 32X42 to kompaktowa lornetka outdoorowa, wyróżniająca się solidną i lekką jednocześnie konstrukcją, stałym 32× powiększeniem oraz optyką BK-7 z powłokami antyrefleksyjnymi.

Lekka i solidna konstrukcja
Kandar 32×42 to lornetka w układzie dachowym o zwartej i solidnej konstrukcji, ważącej zaledwie 406 g.

Dzięki zwartej i lekkiej konstrukcji lornetkę można wygodnie przenosić podczas wycieczki, trekkingu lub innej aktywności outdoorowej. W zestawie znajduje się regulowana linka, pozwalająca na noszenie lornetki na szyi.

Tubusy pokryto gumowaną powłoką z antypoślizgowymi wypustkami, co poprawia chwyt i przyczepność lornetki oraz chroni optykę w razie upadku.

Optyka z powłokami antyrefleksyjnymi
Główną zaletą lornetki w układzie dachowym jest zwarta i lżejsza konstrukcja, co ma wpływ na komfort podczas obserwacji i noszenia. W Kandar 32×42 zastosowano pryzmaty ze szkła BK-7 oraz powłoki antyrefleksyjne MC odpowiadające za dobrą transmisję światła, ostry i szczegółowy obraz oraz naturalne odwzorowania kolorów.

Obiektywy o aperturze 42 mm najlepszą jakość obrazu podczas dziennej obserwacji. Duże 32× powiększenie pozwala na obserwację obiektów z dużej odległości. Jednak w przypadku lornetki o tak dużym powiększeniu warto pamiętać o jej odpowiedniej stabilizacji.

Regulacji ostrości obrazu dokonujemy za pomocą centralnego pokrętła na mostku. Lornetka ma regulację dioptrii na prawym okularze, służącą do niwelowania różnic widzenia lewego i prawego oka.

Lornetka Kandar 32×42 to budżetowa lornetka o sporych możliwościach, przeznaczona dla turystów, miłośników przyrody, pasjonatów asg, oraz osób szukających optyki do codziennej obserwacji.

DANE TECHNICZNE:
Korekta dioptrii [±]
3
Liniowe pole widzenia na 1000 m [m]
150
Powiększenie [×]
32
Układ pryzmatu
dachowy
Materiał pryzmatu
szkło BK7
Zastosowanie (przeznaczenie)
outdoor,
turystyczne
Masa [g]
380
Średnica obiektywu [mm]
42
Wysokość całkowita [mm]
143
Elementy zestawu lornetki
pasek na szyję,
ściereczka do czyszczenia optyki,
futerał,
lornetka
Producent
Kandar, Chiny


Specyfikacja Techniczna
Waga0,38 kg
Opinie Klientów

Podobne produkty