Lonża Via Ferrata EDELRID CABLE KIT 6.0

464,58
450,64 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 92 punkty na następne zakupy.


Edelrid Cable Kit 6.0 to wielokrotnie nagradzana lonża przeznaczona do poruszania się po szlakach typu via ferrata. Jest najlżejszą lonżą w ofercie niemieckiego producenta.

O komfort i wygodę dba niezwykle lekka konstrukcja oraz autorskie karabinki One Touch II o ergonomicznym profilu, pozwalające na wygodne wpinanie się. Ich duży prześwit został zaprojektowany z myślą o tym, by uniemożliwić przypadkowe przytrzaśnięcie palców.

Elastyczne ramiona lonży ustawione w kształcie litery “Y” rozciągają się w razie potrzeby, jednocześnie pozostają krótkie gdy poruszamy się blisko głównej linii trasy, nie przeszkadzając we wspinaczce. Absorber energii umieszczono w zapinanym na zamek zewnętrznym, materiałowym etui, by zapewnić ochronę przed zabrudzeniami i umożliwić szybką kontrolę stanu taśmy.


Lonża Edelrid Cable Kit 6.0 Cable Kit 6.0 spełnia wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa, w tym EN 958:2017 i to nawet wtedy, jeśli jest używana w sposób niewłaściwy, tj. obrócona o 180°, co z pewnością docenią niedoświadczeni użytkownicy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z żelaznymi perciami.


Cechy:

  • Pętla odpoczynkowa umieszczona bezpośrednio przy urządzeniu hamującym

  • Elastyczne taśmy pozwalają na wygodne operowanie karabinkami

  • Automatyczne i ergonomiczne karabinki One Touch II z powiększonym prześwitem zapobiegają przypadkowemu przytrzaśnięciu palców

  • Absorber energii zgodny z normą EN 958:2017

  • Zgodna z normą z normą EN 958:2017, nawet w przypadku nieprawidłowego użycia

  • Przeznaczona dla osób mieszczących się w przedziale wagowym 40-120 kg


Specyfikacja Techniczna
Waga484g
Wytrzymałość40 – 120 kg
Opinie Klientów

Podobne produkty