Climbing Technology

Lonża Multi Chain Evo

189,99
180,49 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 29

otrzymasz 37 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Multi Chain Evo to bardzo lekki model, który prezentuje zupełnie nowe podejście do klasycznych rozwiązań typu „daisychain”.

To już kolejne wcielenie modelu Multi Chain, w którym postawiono na redukcję wagi, przy zachowaniu niewiarygodnej funkcjonalności i wytrzymałości. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się zarówno we wspinaczce skałkowej, jak i na drogach alepjskich. Całość doskonale zastępuje popularne daisychain, oferując większy poziom bezpieczeństwa.

Przemyślany i dopracowany model lonży, która umożliwi wygodne wpinanie i wypinanie karabinków oraz optymalne dobranie długości w zależności od punktu wpięcia. Dzięki zastosowaniu szeregu połączonych ze sobą pętli, z których każda jest osobno zszyta, każde miejsce wpięcia oraz cała lonża ma wytrzymałość 24 kN.

Proste, ale zarazem rewolucyjne rozwiązanie znalazło się w miejscu łączenia lonży do uprzęży. Dodatkowa mała pętelka umożliwia lepsze ułożenie taśmy, które nie powoduje „zgniatania” łącznika zdecydowanie zwiększając wytrzymałość i żywotność całego systemu, a przy tym połączenie lonży z uprzężą nie trwa dłużej.

Pętle lonży wykonano z pojedynczej taśmy dyneema, co gwarantuje wyjątkową lekkość.

Climbing Technology Multichain Evo to rewolucyjne rozwiązanie w kategorii lonż typu daisy. To niezbędny element wyposażenia każdego wspinacza na długich drogach wielowyciągowych czy podczas przejść typu alpejskiego.


Specyfikacja Techniczna
Kolorwielobarwny
Długość125cm
Waga90g
Wytrzymałość24kN
Opinie Klientów

Podobne produkty