Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Y 90cm

359,99
349,19 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 3

otrzymasz 71 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 90cm jest produktem, który znacząco poprawi twój poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania prac na wysokościach. Dzięki niemu wyjdziesz cało z opresji podczas niekontrolowanego odpadnięcia z dużej wysokości.

Model ten wyposażony został w specjalnie zaprojektowany absorber energii o nazwie Slider, który doskonale poradzi sobie ze zamortyzowaniem upadku. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyłapie on większość energii powstającej podczas naprężenia lonży i pozwoli Ci uniknąć dodatkowych obrażeń.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 90cm posiada ramiona wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłużają się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Y 90cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w wersji z elastycznymi ramionami w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 90cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Elastyczne ramiona ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość90cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty