Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Y 170cm

419,99
407,39 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 3

otrzymasz 83 punkty na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 170cm doskonale spisze się wśród pracowników wysokościowych, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem. Dzięki niej unikniesz przykrych skutków niekontrolowanego upadku z wysokości.

Za zapewnienie Ci maksymalnego bezpieczeństwa odpowiadają nie tylko elastyczne ramiona, ale także specjalnie zaprojektowany absorber energii o nazwie Slider. To właśnie on odpowiedzialny jest za przejęcie większości energii powstającej podczas wyhamowania upadku.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 170cm posiada ramiona wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłużają się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Y 170cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w wersji z elastycznymi ramionami w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 170cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Elastyczne ramiona ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość170cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty