Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Steel Y 180cm

539,99
523,79 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 107 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel Y 180cm to produkt stworzony z myślą o wszystkich pracownikach wysokościowych, którzy ponad wszystko stawiają na bezpieczeństwo podczas wykonywania zleconych im zadań.

Lonża ta pozwoli na zwiększenie bezpieczeńśtwa do maksimum, zabezpieczając Cię przed upadkiem podczas niekontrolowanego odpadnięcia. Posiada ona bowiem dwa elastyczne ramiona zakończone karabinkami o maksymalnym prześwicie wynoszącym 50 mm, pozwalające na wpięcie sę w punkt asekuracyjny. Dodatkowo lonża posiada specjalnie zaprojektowany absorber energii o nazwie Slider, który zamortyzuje ewentualny upadek.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 180 Steel Y 110cm posiada ramiona wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłużają się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Steel Y 180cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w wersji z elastycznymi ramionami w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel Y 180cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Karabinki pozwalające wpiąć się w punkty asekuracyjne;
  • Elastyczne ramiona ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość180cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie