Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Steel I 180cm

389,99
378,29 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 77 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel I 180cm jest doskonałą propozycją dla pracowników wysokościowych, którzy za priorytet stawiają sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas realizacji wszelkich zleceń. Dzięki niej zapobiegniesz upadkom z dużych wysokości.

Absorber o nazwie Slider, to specjalnie zaprojektowany pochłaniacz energii, który pozwoli na wyhamowanie twojego lotu podczas niekontrolowanego odpadnięcia. Zamknięcie go w niewielkim pokrowcu pomoże także nie tylko zadbać o utrzymanie go w czystości, ale także zapobiegnie jego przypadkowemu uszkodzeniu.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel I 180cm posiada elastyczne ramię wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłuża się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Steel I 180cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel I 180cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Lekki karabinek pozwalający wpiąć się w punkty asekuracyjne;
  • Elastyczne ramię ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość180cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie