Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Steel I 110cm

359,99
349,19 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 71 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel I 110cm świetnie spisze się wśród wszystkich pracowników wysokościowych, gdzie maksymalne bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy będzie kwestią priorytetową. Model ten wyposażony został w jedno, trwałe ramię, które pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po niemalże każdej powierzchni.

Slider to specjalnie zaprojektowany absorber energii, który wychwyci część energii powstającej podczas niekontrolowanego upadku czy odpadnięcia od ściany, i pozwoli Ci wyjść bez szwanku z każdej opresji. Producent umieścił go w specjalnym pokrowcu, dzięki któremu prościej będzie utrzymać go w czystości.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel I 110cm posiada elastyczne ramię wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłuża się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Steel I 110cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Steel I 110cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Lekki karabinek pozwalający wpiąć się w punkty asekuracyjne;
  • Elastyczne ramię ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość110cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie