Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Combi Y 180cm

769,99
746,89 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 153 punkty na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi Y 180cm to przeznaczony dla pracowników wysokościowych produkt, który zapewni Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania najbardziej skomplikowanych prac. Model ten uchroni Cię od upadku podczas niekontrolowanego odpadnięcia od ściany.

Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego absorbera energii o nazwie Slider będziesz mógł bez trudu poruszać się czy to po elewacji budynku czy po jego dachu. Dzięki zamknięciu go w pokrowcu, utrzymanie go w czystości będzie jeszcze prostsze a jego kontrola wygodna jak nigdy dotąd.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi Y 180cm posiada ramiona wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłużają się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Combi Y 180cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w wersji z elastycznymi ramionami w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi Y 180cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Lekkie karabinki pozwalające wpiąć się w punkty asekuracyjne;
  • Elastyczne ramiona ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość180cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty