Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Combi Y 115cm

709,99
688,69 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 141 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi Y 115cm idealnie spisze się wśród pracowników wysokościowych, którzy chcą maksymalnie zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas wszelkich działań na dużych wysokościach. Model ten umożliwi Ci wpięcie się do dwóch punktów asekuracyjnych, doskonale zabezpieczając Cię przed upadkiem z wysokości.

Model ten dzięki zastosowaniu elastycznych ramion i absorbera energii zapewni Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa nawet podczas najtrudniejszych prac. Innowacyjny absorber o nazwie Slider zamknięty został w specjalnym pokrowcu, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać go w czystości.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi Y 115cm posiada ramiona wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłużają się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Combi Y 115cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w wersji z elastycznymi ramionami w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi Y 115cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Lekkie karabinki pozwalające wpiąć się w punkty asekuracyjne;
  • Elastyczne ramiona ze wzmocnionej, elastycznej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość115cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty