Climbing Technology

Lonża Flex-Abs 140 Combi I 180cm

479,99
465,59 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 95 punktów na następne zakupy.


Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi I 180cm jest modelem o jednym ramieniu, które pozwoli Ci bezproblemowo wpiąć się w dowolny punkt asekuracyjny. Dzięki niej zminimalizujesz ryzyko upadku z dużej wysokości, a sama lonża dzięki swojej konstrukcji zapewni Ci bardzo duzy zakres ruchu.

Zastosowanie specjalnego rozwiązania o nazwie Slider pozwoliło producentowi na zminimalizowanie szarpnięcia powstającego w momencie wyłapania lotu operatora przez absorber. Dzięki temu lonża Flex-Abs 140 Combi I 180cm da Ci poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od tego jak skomplikowane zadanie przyjdzie Ci wykonać.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi I 180cm posiada ramię wykonane ze wzmocnionej taśmy, które wydłuża się podczas poruszania się po dachach, czy elementach elewacji zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Maksymalny limit obciążenia lonży Flex-Abs 140 Combi I 180cm wynosi aż 140 kg, dzięki czemu pozwoli ona na bezpieczne asekurowanie użytkownika wraz z całym niezbędnym do pracy sprzętem wpiętym w uprząż. Model ten spełnia również wymagania RFU PPE-R/11.074 do stosowania w poziomie i nachyleniu nad krawędzią (r ≥ 0,5 mm) i dostępny jest w wersji z elastycznymi ramionami w dwóch różnych długościach.

Lonża Climbing Technology Flex-Abs 140 Combi I 180cm – najważniejsze cechy:

  • Model przeznaczony do prac na wysokościach;
  • Zabezpiecza przed upadkiem;
  • Absorber energii Slider wychwytuje część energii podczas upadku;
  • Karabinek pozwalający wpiąć się w punkty asekuracyjne;
  • Elastyczne ramię wykonane ze wzmocnionej taśmy

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość180cm
Wytrzymałość140kg
Opinie Klientów

Podobne produkty