Climbing Technology

Lonża Finch+ 5m

679,99
659,59 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 135 punktów na następne zakupy.


Lonża stabilizująca Climbing Technology Finch+ 5m pozwoli na bezpiecze wykonywanie najbardziej skomplikowanych prac na wysokościach. Jej stosunkowo niska jak na długość 5 metrów waga pozwoli na zmniejszenie ciężaru zabieranego ze sobą ekwipunku, a wykonanie z wytrzymałych materiałów umożliwi wykorzystanie jej w niemalże każdych warunkach.

Climbing Technology Finch+ 5m posiada mozliwośc regulacji, umożliwiającą dostosowanie jej do własnych wymagań i preferencji. Dodatkowo rękaw ochrony zaimplementowany na linie zapobiegnie jej szybkiemu zuzyciu, co pozwoli na bezproblemowe korzystanie z urządzenia przez wiele sezonów.

Lonża stabilizująca Climbing Technology Finch+ 5m została wyposażona w przyrząd Finch, który jest bardzo łatwy w obsłudze – pozwala on na płynne zwalnianie liny, bez szarpnięć i blokuje się automatycznie po zwolnieniu uchwytu z przyrządu. Specjalnie zaprojektowany kształt krzywki i jej gładka powierzchnia zapobiegają szybkiemu niszczeniu liny i zapewniają długą, bezproblemową pracę. To sprawia, że lonża Climbing Technology Finch+ 5m to idealna, regulowana lonża pozycjonująca / stabilizująca dla profesjonalistów pracujących na wysokościach (alpinizm przemysłowy, arborystyka), zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa i łatwość użytkowania.

Lonża Climbing Technology Finch+ 5m – najważniejsze cechy:

  • Płynna i łatwa regulacja długości liny;
  • Załączony rękaw ochronny umieszczony na linie nie ogranicza możliwości regulacji;
  • Przyrząd Climbing Technology Finch dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i bardzo niskiej wadze zaliczany jest do najlepszych przyrządów w swojej kategorii;
  • Prosta, zwarta budowa gwarantuje bezproblemową pracę przez długi czas, nawet w najbardziej wymagających warunkach

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny
Długość5m
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie