Lina Statyczna Teufelberger PATRON 10.5 mm BLUE Na metry

7,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 171

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 1 punkt na następne zakupy.


Seria Patron to grupa lin statycznych o wielu średnicach i kolorach, dedykowana wszelkim pracom prowadzonym na wysokości. Niezależnie od wariantu, liny charakteryzują się wysoką wytrzymałością, niską wagą oraz bardzo płynną pracą w przyrządach. Kontrola zjazdu oraz węzłowatość również pozostają na bardzo wysokim poziomie. Wersja o średnicy 10.5 mm.

Rdzeniowa konstrukcja liny

Patron to konstrukcja rdzeniowa, wyposażona w zewnętrzną koszulkę. Rdzeń składa się z równolegle poprowadzonych wiązek włókien, dzięki którym lina zachowuje stabilność i elastyczność. Ochrania go zwarta, 32-splotkowa koszulka. Tego typu rozwiązanie ogranicza dostawanie się brudu oraz pyłu do rdzenia, przedłużając żywotność liny. Ułatwia ono także manipulowanie liną podczas zjazdów czy podchodzenia.

Najwyższej jakości materiały

Nylon użyty do produkcji zarówno koszulki, jak i rdzenia pochwalić się może wysoką elastycznością oraz dobrą wytrzymałością. Jest również bardzo trwały, nie sztywnieje i nie łapie brudu.

Pełna certyfikacja przemysłowa

Lina spełnia wszystkie aktualne wymagania europejskiej normy EN 1891A. O odpowiednie parametry produkcji dbają wdrożone przez producenta systemy zarządzania jakością ISO – odpowiednio 9001, 14001, a także 45001. Każdy wyrób jest wielokrotnie indywidualnie kontrolowany w czasie całego procesu produkcji, odpowiadając wysokim standardom narzuconym przez Teufelbergera.


Specyfikacja Techniczna
Długość na metry
Materiał 100% Poliamid
Siła graniczna 32 kN
Ciężar metra 72 g
Procent koszulki 46%
Wydłużenie dynamiczne 3%
Impregnacja Nie
Unicore Nie
Dopuszczalny czas używania 10 lat
Normy EN 1891A
Opinie Klientów

Podobne produkty