Beal

Lina dynamiczna Joker Soft Unicore 9,1 mm x 60 m Dry Cover Blue

701,76
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 701,76

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 9

otrzymasz 140 punktów na następne zakupy.


Joker to pierwsza lina na rynku, która spełniała wymagania trzech dla rodzajów lin dynamicznych – pojedynczych, podwójnych i bliźniaczych. Jego nowa wersja korzysta z zalet technologii UNICORE. Lina dla najlepszych – stanowi efekt współpracy z bealowskim zespołem wspinaczy. W zamyśle ma być ulubioną liną najbardziej ekstremalnych wspinaczy – lekka, łatwa do wybierania. Będąc wielofunkcyjną nadaje się świetnie również do klasycznych wspinaczek graniowych i ścianowych, dróg śnieżno-lodowych i śnieżnych. Dodatkowa ochrona Dry Cover.

Lina JOKER SOFT to miększa wersja liny JOKER. Lina posiada takie same parametry, natomiast jest jeszcze miększa niż JOKER.

UWAGA: Lina JOKER SOFT ze względu na proces łączenia rdzenia z oplotem UNICORE nie jest bardzo miękka po wyjęciu z opakowania. Staje się naprawdę miękka dopiero po dwóch dniach użytkowania.

ZALETY
• Wielofunkcyjna.
• Superlekka.
• Supergładka
• Supermiękka

PRZEZNACZENIE:
• Dla bardzo dobrych wspinaczy.
• Dla bardzo doświadczonych alpinistów.
UWAGA: używana w charakterze liny pojedynczej wymaga dużej wprawy i wzmożonej kontroli. W niektórych klasycznych przyrządach asekuracyjnych przewidzianych dla większych średnic hamowanie może być zredukowane. Niektóre przyrządy samoblokujące mogą po prostu nie działać. Dlatego stosowanie Jokera Soft jako liny pojedynczej zaleca się osobom z bardzo dużym doświadczeniem, po sprawdzeniu kompatybilności liny z posiadanym przyrządem.


Specyfikacja Techniczna
Długość60m
Średnica9,1mm
Ciężar metra52g
Kolorniebieski
Opinie Klientów