Licznik SIGMA ROX 2.0 BLACK

321,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 7

Produkt dostępny.

Wysyłka w 24h.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 64 punkty na następne zakupy.


ROX 2.0 – czysta przyjemność jazdy z GPS

Komputer rowerowy ROX 2.0 GPS jest idealny dla wszystkich miłośników sportu, którzy korzystają z podstawowych zalet komputera rowerowego z GPS i nie chcą wydawać majątku na zakup urządzenia. Duży i czytelny wyświetlacz oraz łatwa obsługa sprawiają, że urządzenie jest idealnym towarzyszem każdej wyprawy rowerowej. 14 funkcji takich jak, prędkość, dystans i czas treningu, wskazówki nawigacyjne oraz współpraca z rowerem elektrycznym to żaden problem dla komputera rowerowego ROX 2.0. Dzięki współpracy z bezpłatną aplikacją SIGMA RIDE bieżące dane dotyczące jazdy, można śledzić i analizować w każdej chwili na smartfoniew w aplikacji SIGMA RIDE.

Najważniejsze cechy:

Duży wyświetlacz
Duże cyfry na dużym, wyświetlaczu o wysokim kontraście ROX 2.0, gwarantują bardzo dobrą czytelność wszystkich danych, również podczas jazdy. Specjalny element RED CIRCLE w prawym górnym rogu wyświetlacza jest podświetlony na kolorowo i oferuje rowerzystom innowacyjny i ekscytujący sposób prezentacji danych treningowych. Po połączeniu z bezpłatną aplikacją SIGMA RIDE na smartfonie kilkoma kliknięciami można ustawić indywidualne sposoby wyświetlania danych – skonfigurować można nawet sześć widoków, na każdym po dwie wartości. Aktualna prędkość jest stale wyświetlana jako trzecia wartość na wyświetlaczu.

W każdej chwili gotowy do pracy

W kilku prostych krokach komputer rowerowy ROX 2.0 można zamocować na kierownicy. Nie ma potrzeby montowania kabli czy czujników. Po włączeniu komputer ROX 2.0 w ciągu kilku sekund określa położenie rowerzysty przez GPS i GLONASS. Dzięki intuicyjnej obsłudze za pomocą dwóch przycisków można od razu ruszać w trasę.

Prosta nawigacja rowerowa

Komputer rowerowy ROX 2.0 można połączyć z aplikacją komoot na smartfonie. Następnie aplikacja komoot wysyła na ROX 2.0 wskazówki dotyczące trasy. Te wskazówki mogą być wyświetlane jako strzałka na wyświetlaczu lub wewnątrz elementu Red Circle. To kolorowe kółko na wyświetlaczu odlicza odległość do kolejnego zakrętu za pomocą barwnych segmentów. Segmenty zmniejszają się w miarę zbliżania się rowerzysty do zakrętu. Dodatkowo obok elementu Circle na wyświetlaczu można odczytać, ile metrów pozostało do kolejnego zakrętu.

E-Bike ready

ROX 2.0 jest przystosowany do pracy rowerem elektrycznym i można go niezmiernie łatwo parować z wieloma modelami takich rowerów. Komputer rowerowy GPS komunikuje się z kompatybilnym systemem roweru elektrycznego i wyświetla aktualny stopień wspomagania, stan akumulatora, oświetlenia oraz inne dane na wyświetlaczu lub w Red Circle.

Smart Notifications

Smart Notifications, czyli inteligentne powiadomienia, łączą rowerzystę ze światem zewnętrznym również podczas jazdy. Informacje o przychodzących na smartfona rozmowach i wiadomościach pojawią się na wyświetlaczu.

Wygodna analiza danych

Aplikacja SIGMA RIDE przez połączenie Bluetooth pozwala na przenoszenie danych treningowych na smartfona i ich tam gromadzenie. Kolorowe pola danych pozwalają przedstawić najważniejsze dane i statystyki w przejrzysty sposób, błyskawicznie odczytać je i wygodnie przeanalizować na ekranie smartfona.

Łatwy montaż

ROX 2.0 jest dostarczany ze standardowym uchwytem GPS na kierownicę. Ten uchwyt jest montowany za pomocą opasek zaciskowych na kierownicy lub jej wsporniku. ROX 2.0 mocujemy do uchwytu poprzez wkręcenie zakończone kliknięciem.

Uchwyt Overclamp Butler jest dostępny w zestawie TOP MOUNT Set oraz jako akcesoria. Umożliwia on idealne mocowanie komputera rowerowego ROX 2.0 także na krótkich wspornikach kierownicy. W ten prosty sposób montujemy komputer ponad wspornikiem centralnie na wysokości kierownicy. Uchwyt pasuje do kierownic o średnicy od 31,8 do 35 mm

Zestaw w tej ofercie posiada standardowy uchwyt GPS na kierownicę.

Cechy:

Informacje ogólne

Wymiary: (szer. × wys. × gł.): 44,2 × 65,9 × 17,8 mm
Masa: 39 g
Standardowe wersje kolorystyczne „black” i „white”
Wyświetlanie pełnych informacji tekstowych w 8 językach
Wodoszczelny zgodnie ze standardem IPX7
Transreflektywny wyświetlacz 2,0 cala z elementem Red Circle
Podświetlenie wyświetlacza
Do 18 godzin czasu pracy akumulatora
Łączność Bluetooth BLE i ANT+
Smart Notifications
E-Bike Ready
Czujniki GPS i GLONASS, czujnik natężenia światła otoczenia

Trening

Możliwość własnej konfiguracji profili sportowych
Możliwość własnej konfiguracji 6 widoków treningowych

Analiza danych

Aplikacja SIGMA RIDE oraz SIGMA DATA CENTER
Dziennik z pamięcią 100 godzin
Format danych .fit

Funkcje

Funkcje pomiaru prędkości
Funkcje pomiaru dystansu
Funkcje pomiaru czasu
Funkcje roweru elektrycznego
Funkcje nawigacji (komoot)

Zawartość opakowania:

Zawartość opakowania ROX 2.0

Komputer rowerowy, uchwyt GPS, materiały do montażu, kabel USB typu C, skrócona instrukcja obsługi.

Opinie Klientów

Podobne produkty