Krzesiwo Light My Fire BioArmy pomarańczowe

73,10
70,91 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 21

otrzymasz 14 punktów na następne zakupy.


Light My Fire Fire Bio Army pomarańczowe to niezawodne krzesiwo do rozpalania ognia, stworzone z myślą o zastosowaniu wojskowym i survivalowym.

Krzesiwo .Light My Fire do rozpalania ognia

Light My Fire Bio Army to małe krzesiwo, którego wielkość pozwala na wygodne przenoszenie w kieszeni, zestawie survivalowym lub torbie ewakuacyjnej.

Krzesiwo ma grubość aż 9 mm, co przekłada się na bardzo dużą żywotność, sięgającą aż 12 000 krzesań. Pręt krzesiwa wykonano ze stopu aluminium,  które wytwarza energetyczne iskry osiągające temperaturę nawet 3000°C. Light My Fire Fire Bio Army pozwala na rozpalenie ognia przy każdej pogodzie, świetnie sprawdzi się także rozpalania grilla, palnika i kuchenki gazowej. Krzesiwo działa także po zamoczeniu, podczas deszczu, opadów śniegu, na każdej wysokości i szerokości geograficznej.

Przyjazne środowisku

W krzesiwach z serii Bio, chwyt wykonano z biotworzywa, czyli tworzywa sztucznego pochodzącego z surowców odnawialnych.

Stalowa draska i gwizdek ratunkowy

Do krzesania iskier służy udoskonalona stalowa draska, której chwyt wyposażony jest w zintegrowany gwizdek ratunkowy. W zależności od umiejętności użytkownika oraz intensywności użytkowania, producent określa żywotność krzesiwa aż do 12 000 krzesań. Light My fire FireSteel Bio Army to niezawodny przyjaciel każdego turysty i survivalowca, umożliwiający rozpalenie ognia niezależnie od pogody.


Specyfikacja Techniczna
Kolorpomarańczowy
Długość całkowita [mm]94
Waga58g
Opinie Klientów

Podobne produkty