Kominiarka termoaktywna MFH

20,00
19,40 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Zamów wciągu 20 minut wyślemy dzisiaj!

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 19

otrzymasz 4 punkty na następne zakupy.


Nowoczesna kominiarka taktyczna. Produkt niemieckiej MFH Int. Comp. Uniwersalna, przeznaczona do używania w warunkach ciepła, zimna, wilgoci oraz wzmożonego wysiłku. Polecana miłośnikom paintball’a, ASG oraz sportów zimowych.

Wykonana z termoaktywnego, dwuwarstwowego materiału wysokiej jakości. Elastyczna tkanina jest oddychająca, oddaje nadmiar ciepła i szybko odparowuje wilgoć. Zimą chroni twarz od wiatru i zimna. Delikatna warstwa przy skórze nie powoduje podrażnień, natychmiast wchłania pot i odparowuje ją. Włókna latem transportują wilgoć na zewnątrz, a zimą więżą rozgrzane od ciała cząstki powietrza poprawiając komfort termiczny. Zewnętrza warstwa z gęstego materiału z kanalikami ułatwiającymi termoregulację. Otwór wentylacyjny na ustach uszyty z siatki 3D MESH, zapewnia doskonały przepływ powietrza, nie wchłania wilgoci, a zimą dodatkowo izoluje. Trójwarstwowa siatka zachowuje dystans od ciała, od wewnątrz została obszyta delikatną siateczką, specjalny splot pomiędzy warstwami separuje je od grubszej siatki zewnętrznej. Siatka 3D MESH gwarantuje pełen komfort oddychania w każdych warunkach pogodowych.

Anatomiczny krój gwarantuje, że kominiarka zawsze dobrze leży. Rozciągliwy otwór dostosowuje się do anatomii twarzy, umożliwia odsłonięcie nosa i ust. Bez ściągania kominiarki możliwe jest picie, jedzenie, palenie, czy wycieranie nosa. Otwór nie ogranicza widoczności, nie przemieszcza się i zawsze dobrze dolega. Newralgiczne miejsca (otwory i krawędzie) wzmocnione elastyczną lamówką, co zapobiega przetarciom i nadmiernemu rozciąganiu materiału. Płaskie szwy nie uwierają. Kominiarka jest bardzo lekka i kompaktowa po złożeniu, mieści się w kieszeni spodni.

Wymiary

Długość: ok. 34 cm
Szerokość w środku: ok. 22 cm
Szerokość na dole: ok. 17 cm
Uwaga, podane wymiary są wymiarami produktu.

Towar mierzony jest luźno, bez naciągania. Zgodnie z zaleceniami producentów przyjmujemy możliwość odstępstwa od wymiaru (+ -) 2cm.


Specyfikacja Techniczna
Kolorkhaki
Opinie Klientów

Podobne produkty