Climbing Technology

Kask wspinaczkowy CT Eclipse – blue

232,04
225,08 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Zamów wciągu 50 minut wyślemy dzisiaj!

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 26

otrzymasz 46 punktów na następne zakupy.


Kask Climbing Technology Eclipse skierowany jest do kobiet, młodzieży oraz dzieci za sprawą mniejszego obwodu. Dzięki temu wybierając się sama w skały lub wyposażając swoją pociechę możesz w wysokim stopniu zadbać o bezpieczeństwo głowy podczas podejmowanej aktywności. Kask CT spisze się także w szkółkach wspinaczkowych stanowiąc podstawę zdobywania skał.

Kask Climbing Technology łatwo i szybko się zakłada, istnieje możliwość łatwego czyszczenia wewnętrznych pianek, a dzięki specjalnemu systemowi regulacji, dopasujesz jego obwód jedną ręką. Jest to wygodne i znacznie ułatwia wspinaczkowe życie. Paski pod brodą utrzymują skorupę kasku w stabilnej pozycji nawet podczas najbardziej energicznych ruchów. Omijając newralgiczne miejsca (np. uszy) zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Klamra do zapięcia pod brodą jest szybka i pewna w obsłudze.

Ten model wykonany został z tworzywa ABS, które jest lekkie i wytrzymałe więc skutecznie będzie absorbować wstrząsy wywołane uderzeniami spadających kamieni lub obiciem się o skały. Kask posiada 10 otworów wentylacyjnych, które mają za zadanie odprowadzać nadmiar ciepłego i wilgotnego powietrza. Możliwość montażu czołówki sprawdzi się po zmroku kiedy nadal jesteś w skałach.


Specyfikacja Techniczna
Kolorniebieski
Opinie Klientów

Podobne produkty