Climbing Technology

Karabinek wspinaczkowy CT Warlock HMS SG – green/blue

75,99
73,71 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 15 punktów na następne zakupy.


Nowoczesny karabinek HMS o niedużych rozmiarach, który pozwala zmniejszyć wagę niezbędnego szpeju w czasie wspinaczki górskiej i sportowej.

Dopracowany karabinek osobisty to podstawa w każdym zestawie szpeju. Model Climbing Technology Warlock HMS SG charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu możliwe było znaczne obniżenie jego wagi.

Całość wykonano w nowoczesnej technologii kucia na gorąco. Specjalny przekrój korpusu pozwala zachować maksymalne właściwości użytkowe karabinka, a jednocześnie sprawia, że całość jest znacznie lżejsza. Tam gdzie karabinek ma kontakt z liną całość jest szersza i odpowiednio zaokrąglona, natomiast środek korpusu jest znacznie węższy.

Karabinek Climbing Technology Warlock HMS SG optymalnie leży w dłoni. Zakręcany zamek z jednej strony oferuje intuicyjną obsługę, a z drugiej jest rozwiązaniem o wysokiej niezawodności, co jest niezwykle istotne podczas wspinaczki górskiej. Całość pracuje płynnie i oferuje bardzo dobry poziom bezpieczeństwa. W modelu tym zastosowano zamek typu catch-free, czyli bezząbkowy. Wyeliminowano w ten sposób uciążliwe haczenie o linę podczas jej wpinania lub wypinania.

Karabinek został wyprodukowany we Włoszech, co gwarantuje maksymalną precyzję wykonania oraz wysoką jakość produktu końcowego. Podobnie jak wszystkie karabinki marki Climbing Technology, także on został przed opuszczeniem fabryki indywidualnie przetestowany pod obciążeniem 12 kN.


Specyfikacja Techniczna
Kolorniebieski, zielony
Opinie Klientów

Podobne produkty