Climbing Technology

Karabinek wspinaczkowy CT Pillar Pro WG – grey

87,99
85,35 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 17 punktów na następne zakupy.


Owalny karabinek o dużej wytrzymałości wyposażony w nowoczesny zamek typu Twist-lock, oferujący maksymalną wygodę użytkowania. Całość jest bardzo wszechstronna, pozwalając na wykorzystanie karabinka w wielu aktywnościach.

Nowoczesny karabinek w którym skupiono się na znacznej redukcji wagi. Zastosowanie owalnego kształtu pozwala na wykorzystanie go w szerokim zakresie aktywności, od akcji ratunkowych, poprzez różne rodzaje wspinaczki, a kończąc na eksploracji jaskiń.

Niską wagę uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich stopów oraz doskonałemu projektowi korpusu. Został on wykonany zaawansowaną metodą kucia na gorąco, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

W karabinku Climbing Technology Pillar Pro WG zastosowano zamek typu Twist-lock, który charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. Ponadto po jego puszczeniu automatycznie się zabezpiecza. Podobnie jak w większości karabinków włoskiego producenta, także tutaj znalazło się bezząbkowe rozwiązanie catch-free, które eliminuje uciążliwe haczenie o pozostały szpej w trakcie wpinania i wypinania karabinka.

Karabinek wykonano z najwyższą starannością we włoskiej fabryce Climbing Technology. Dodatkowo każdy egzemplarz poddawany jest testom pod obciążeniem 12 kN, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że całość doskonale sprawdzi się już w trakcie wspinaczki.

  • Niska waga
  • Intuicyjny zamek typu Twis-lock
  • Owalny kształt

 

* Wysoka wytrzymałość


Specyfikacja Techniczna
Kolorstalowy
Opinie Klientów

Podobne produkty