Climbing Technology

Karabinek wspinaczkowy CT Pillar Pro TGL – grey

99,99
96,99 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 19 punktów na następne zakupy.


Karabinek owalny Climbing Technology Pillar Pro TGL został wykonany ze stopów lekkich w zaawansowanej technologii kucia na gorąco, pozwalającej na uzyskanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków. Zachowana jest odpowiednio niska waga przy dużej wytrzymałości.

Owalny kształt pozwala na właściwe współpracowanie z przyrządami zaciskowymi i zjazdowymi. Krawędzie karabinka Climbing Technology Pillar Pro TGL zostały wyprofilowane w miejscach, w których dochodzi do styczności z liną lub przyrządami. Wpływa to dodatnio na jego żywotność.

Karabinek nie posiada ząbków, co przekłada się na eliminację haczenia o linę, taśmę lub przyrządy. To zasługa technologii Catch-free. Natomiast wewnętrzny zamek ACL System zabezpiecza konstrukcję przed niepożądanym obracaniem się w trakcie wykonywania operacji sprzętowych. Pozwala na utrzymanie karabinka w optymalnej pozycji.

Zamek jest prosty w obsłudze, dzięki czemu wszelkie działania na linach przebiegają sprawnie. Karabinek sprawdzi się do alpinizmu, speleologii, metody sztucznych ułatwień, big wallu czy ratownictwa. Zachwyci mnogością scenariuszy jego zastosowania.


Specyfikacja Techniczna
Kolorstalowy
Opinie Klientów

Podobne produkty