Climbing Technology

Karabinek wspinaczkowy CT Pillar Pro SGL – silver

79,99
77,59 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 15 punktów na następne zakupy.


Model wykonany w zaawansowanej technologii kucia na gorąco, który świetnie współpracuje z bloczkami i przyrządami zaciskowymi. Posiada optymalnie wyprofilowane krawędzie w miejscu

Owalny karabinek o dużej wytrzymałości, wyposażony w zakręcany zamek oraz system ACL zapobiegający niechcianemu obracaniu się całości. Doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

Nowoczesny karabinek w którym skupiono się na znacznej redukcji wagi. Zastosowanie owalnego kształtu pozwala na wykorzystanie go w szerokim zakresie aktywności, od akcji ratunkowych, poprzez różne rodzaje wspinaczki, a kończąc na eksploracji jaskiń.

Niską wagę uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich stopów oraz doskonałemu projektowi korpusu. Został on wykonany zaawansowaną metodą kucia na gorąco, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

Karabinek Climbing Technology Pillar Pro SGL wyposażono w zakręcany zamek, który charakteryzuje się płynną pracą. Całość można łatwo zabezpieczyć przed przypadkowym otwarciem. Podobnie jak w większości karabinków włoskiego producenta, także tutaj znalazło się bezząbkowe rozwiązanie catch-free, które eliminuje uciążliwe haczenie o pozostały szpej w trakcie wpinania i wypinania karabinka. Dodatkowo model ten posiada system ACL. Specjalny druciany zamek wewnątrz karabinka zapobiega jego przypadkowemu przekręcaniu się w czasie pracy ze sprzętem zapewniając zwiększone bezpieczeństwo i wygodę pracy.

Karabinek wykonano z najwyższą starannością we włoskiej fabryce Climbing Technology. Dodatkowo każdy egzemplarz poddawany jest testom pod obciążeniem 12 kN, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że całość doskonale sprawdzi się już w trakcie wspinaczki.

  • Niska waga
  • Zakręcany zamek
  • Owalny kształt
  • Wysoka wytrzymałość

 

* System ACL zapobiegający niebezpiecznemu obracaniu się karabinka


Specyfikacja Techniczna
Kolorsrebrny
Opinie Klientów

Podobne produkty