Climbing Technology

Karabinek wspinaczkowy CT Lime-W – green

35,99
34,19 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 7 punktów na następne zakupy.


Karabinek Climbing Technology Lime-W z drucianym zamkiem zapewni maksymalne bezpieczeństwo przy minimalnej wadze.

Niezwykle lekki karabinek włoskiej marki Climbing Technology, który świetnie sprawdzi się w ekspresach oraz przy zakładaniu stanowisk. Odnajdzie swoje zastosowanie we wspinaczce górskiej i sportowej.

Druciany zamek karabinka Lime-W pozwolił na zmniejszenie wagi i niezawodność: zamek typu „agrafka” cechuje się odpornością na zamarzanie i zatarcie oraz zmniejsza prawdopodobieństwo samoczynnego otwarcia się zamka po uderzeniu w skałę.

Poszerzony przekrój w miejscach styku z liną czy taśmą zapewnia zmniejszenie zużycia podczas użytkowania sprzętu. Ergonomiczny kształt karabinka sprawia, że bardzo dobrze leży w dłoni. Karabinek Climbing Technology Lime-W wykonano w technologii kucia na gorąco Hot Forged, co pozwoliło na dopracowanego przekroju o niskiej wadze przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości.

Karabinek Lime-W to wysokiej jakości sprzęt wspinaczkowy, który odnajdzie swoje zastosowanie podczas każdego rodzaju wspinaczki, zapewniając niezbędne bezpieczeństwo podczas pokonywania kolejnych metrów drogi.


Specyfikacja Techniczna
Kolorzielony
Waga36g
Opinie Klientów

Podobne produkty