Climbing Technology

Karabinek Aerial Pro B-HC

63,99
62,07 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 26

otrzymasz 12 punktów na następne zakupy.


Karabinek gięty Climbing Technology Aerial Pro B HC świetnie sprawdzi się jako część składowa ekspresu wspinaczkowego. Ucieszy szczególnie wspinaczy, którzy wyjątkowo intensywnie użytkują swojego sprzętu. Został wyposażony w dodatkową anodyzację, co przekłada się na jego podwyższoną wytrzymałość.

Możesz dzięki niemu zbudować własny ekspres wspinaczkowy, co docenisz szczególnie podczas wspinaczki górskiej czy tradowej. Seria karabinków Climbing Technology Aerial Pro została zaprojektowana dla wspinaczy ceniących sobie przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo.

Kuty na gorąco, wielopłaszczyznowy profil 3D, umożliwił znaczącą redukcję wagi. Ta nowa technologia kształtowania karabinków wydaje się być przyszłością w dążeniu do produkcji lżejszego sprzętu wspinaczkowego przy jednoczesnym podnoszeniu jego wytrzymałości. Karabinek posiada gięty zamek, który zapewnia płynne i precyzyjne wpinanie liny.

Karabinek CT Aerial Pro B HC idealnie leży w dłoni. Optymalizacja kształtu oraz dbałość o ergonomię, pozwalają na łatwe manipulowanie karabinkiem. Odpowiednie wzmocnienie krawędzi najbardziej narażonych na tarcie gwarantuje zachowanie trwałości i bezpieczeństwa, które wymagane jest od sprzętu wspinaczkowego.

System Catch-free (bezząbkowy) zapobiega przypadkowemu zaczepianiu się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy (pętle, przyrządy, szpejarki). Jak każdy karabinek Climbing Technology, również Aerial, jest- przed opuszczeniem fabryki- indywidualnie testowany obciążeniem podprogowym 12 kN. Dzięki temu, masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbrąz
Opinie Klientów

Podobne produkty