Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml

22,62
21,94 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 4 punkty na następne zakupy.


Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 4 metrów, który w formie szerokiej chmury uwalnia substancję czynną o 15% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia
Perfecta Stop Attack Xtreme to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 40 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce.

Błyskawiczne działanie
Substancją czynną miotacza jest 15% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 40 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack Xtreme jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans
Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca stożkową chmurę gazu pieprzowego na dystans około 4 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie stożka jest zalecany dla kobiet, ponieważ w sytuacji stresu szeroka chmura daje większe szanse na trafienia napastnika.

DANE TECHNICZNE:
Maks. zasięg [m]
4
Pojemność [ml]
40
Stężenie substancji drażniącej OC [%]
15
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ rozpylenia gazu
stożek
Typ napastnika
człowiek
Masa [g]
50
Wysokość całkowita [mm]
85
Producent
Perfecta, Niemcy


Specyfikacja Techniczna
Waga0,05 kg
Opinie Klientów

Podobne produkty