Gaz pieprzowy Klever Anty-dog 50 ml

23,29
22,59 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 4 punkty na następne zakupy.


Anty Hund to ręczny miotacz gazu na bazie specjalnie dobranej mieszanki substancji drażniących oraz naturalnego pieprzu. Gaz pieprzowy doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Zastosowane rozcieńczalniki to alkohole, które ulegają rozkładowi na drodze biologicznej tak samo, jak koncentrat pieprzu, użyty jako substancja drażniąca. Stosowany tu czynnik aktywny jest także używany do przygotowywania bardzo pikantnych potraw, choć trzeba zaznaczyć, że w mniej skoncentrowanej postaci. Zastosowanie koncentratu pieprzowego wyklucza szkodliwość działania substancji drażniącej.

Gaz pieprzowy aerozolowy nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.

Ręczny miotacz gazu Anty Hund posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Ręczny miotacz gazu Anty Hund posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

DANE TECHNICZNE:
Maks. zasięg [m]
3-4
Pojemność [ml]
50
Skala ostrości wg. Scoville’a [SHU]
2500000
Stężenie substancji drażniącej OC [%]
11
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ rozpylenia gazu
strumień
Wymagane zezwolenie?
nie
Kolor
czarny
Typ napastnika
zwierze,
człowiek
Zabezpieczenie głowicy
tak
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Producent
F.W Klever GmbH, Niemcy


Specyfikacja Techniczna
Waga0,05 kg
Opinie Klientów

Podobne produkty