Climbing Technology

Ekspres Lime Set Pro NY 12 cm – black/green

70,99
68,86 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 28

otrzymasz 14 punktów na następne zakupy.


Niezawodny ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Lime Set NY Pro z karabinkami bezząbkowymi oraz szeroką taśmą nylonową to świetny wybór dla wspinaczy sportowych podejmujących walkę z “cyfrą”.

Ekspres wspinaczkowy znanej włoskiej marki Climbing Technology w skład którego wchodzą dwa ekspresy z pełnym zamkiem oraz szeroką taśmą idealnie sprawdzą się podczas wspinaczki w skałach czy na sztucznej ścianie.

W obu karabinkach zastosowano pełne zamki (w jednym prosty, w drugim gięty, by ułatwić wpinanie liny) z systemem Catch-Free. Zapewnia to łatwość wpinania i wypinania ekspresu oraz uniknięcie zahaczenia karabinka o inny sprzęt wspinaczkowy (szpejarka, lina, rep). Dużym atutem karabinków w ekspresie Lime Set NY Pro są lekko pracujące zamki, co docenisz szczególnie podczas trudnych wpinek.

W najnowszej wersji tradycyjny gumowy string zastąpiono nowym rozwiązaniem – Fixit. Zupełnie nowy kształt jeszcze lepiej zapobiega jego przesuwaniu się na taśmie. Ergonomiczny kształt karabinków sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Wykonano je w technologii Hot Forged, pozwalającej na optymalne ukształtowanie przekroju, dzięki czemu zachowano dużą wytrzymałość przy jednoczesnym obniżeniu wagi.

Szeroka taśma nylonowa świetnie stabilizuje ekspres i zapobiega obracaniu się karabinków np. na przewieszeniach. Idealnie sprawdzi się również podczas patentowania dróg.

Wysokiej jakości ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Lime Set NY Pro sprawdzi się podczas wspinaczki sportowej. To idealny wybór dla wspinaczy podejmujących coraz trudniejsze wyzwania w skałach.


Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny, zielony
Długość12cm
Wytrzymałość23kN
Opinie Klientów

Podobne produkty