Ocun

Ekspres Hawk QD Combi PA 16 15 cm – anthracite/blue

80,98
78,55 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 24

otrzymasz 16 punktów na następne zakupy.


Ekspres Ocun Hawk QD Combi PA 16 15 cm to propozycja dla wspinaczy, którzy starają się działać także na drogach wielowyciągowych. Stanowi świetny kompromis między wytrzymałością a niską wagą, dzięki hybrydowej konstrukcji. Górny karabinek z klasycznym zamkiem oraz dolny z drucianym.

Został wyposażony w poliamidową taśmę o szerokości 16 mm, która cechuje się niezbędną wytrzymałością. W górnym karabinku zastosowano rozwiązanie o nazwie Keylock, które zapobiega haczeniu zamka o linę, taśmę czy repsznur. Wszystkie operacje sprzętowe przebiegają dzięki niemu niezwykle sprawnie.

Dolny karabinek Hawk Wire posiada druciany zamek o świetnych właściwościach niezależnie od temperatury. Pozwala on także na wygodne wpinanie liny. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wspinacza został zabezpieczony gumowym elementem Rubber Biner, który utrzymuje karabinek we właściwej pozycji, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko jego obrócenia. Jest to także rozwiązanie wpływające na bezpieczeństwo za każdym wpinaniem liny. Nie trzeba obawiać się, że taśma przypadkowo się wypnie.


Specyfikacja Techniczna
Kolorniebieski
Wytrzymałość24.9.9 kN
Opinie Klientów

Podobne produkty