Climbing Technology

Ekspres Fly-Weight Evo Alpine Set 60 cm – red/gold

111,99
108,63 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 22 punkty na następne zakupy.


Fly-Weight Evo Alpine Dyneema to kolejna wersja niezawodnego ekspresu z długą taśmą, w którym zastosowano nieco zmodyfikowane karabinki, które zapewniają jeszcze większą wygodę wpinania.

Niezawodny ekspres o bardzo niskiej wadze, który sprawdzi się zarówno w górach, jak i podczas wspinaczki skałkowej. Wyjątkowo długa taśma pozwala na przedłużenie przelotu, co skutkuje zmniejszeniem przegięcia liny. Długość taśmy można szybko dostosować w zależności od potrzeb- 60 lub 30 cm.

W ekspresie zastosowano nowoczesne karabinki Climbing Technology Fly-Weight Evo. Druciane zamki gwarantują pełną sprawność nawet w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych, przy jednoczesnej redukcji ryzyka samoczynnego otwarcia się karabinka przy uderzeniu o skałę. Wielopłaszczyznowy profil karabinka został wykonany z lekkich stopów. Nowością jest zastosowanie specjalnie ukształtowanego profilu przy ząbku, który zmniejsza ryzyko haczenia o liny czy taśmy. Technologia kucia na gorąco stosowana przez firmę Climbing Technology pozwoliła uzyskać bardzo dużą wytrzymałość przy zachowaniu niskiej wagi. Karabinki są przy tym poręczne i dobrze leżą w dłoni. Do ich połączenia wykorzystano taśmę Dyneema o długości 60cm i szerokości 10mm.


Specyfikacja Techniczna
Kolorczerwony, złoty
Długość60cm
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie