Climbing Technology

Ekspres Aerial Pro HC Set 22cm – silver/hard coating

114,99
111,54 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 22 punkty na następne zakupy.


Ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 22 cm stanowi propozycję dla wspinaczy, którzy cenią sobie niską wagę. Jej osiągnięcie było możliwe dzięki zastosowaniu taśmy Dyneema o odpowiedniej wytrzymałości oraz karabinków wykonanych w technologii kucia na gorąco.

Karabinki Aerial Pro zostały wyposażone w andowaną powłokę odpowiadającą za większą odporność na przypadkowe uszkodzenia. Zamek Catch Free pozwala na płynne wykonywanie wszelkich operacji linowych. Z długością taśmy 22 cm ten model sprawdzi się także w górach oraz drogach o nieregularnym przebiegu.

Dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie przypadkowego zaczepienia się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy taki jak pętle, lina czy szpejarkę. Łatwiej przebiega także wpinanie ekspresu Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 22 cm w punkt. Karabinek z giętym zamkiem został specjalnie wyprofilowany, aby wpinanie liny było

wyjątkowo płynne.

Dolny karabinek został dodatkowo wyposażony w gumowy element stabilizujący Fixit. Dzięki niemu wpinanie liny w ekspres jest łatwiejsze, taśma na przesuwa się na ekspresie, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa w trakcie wspinaczki.


Specyfikacja Techniczna
Kolorsrebrny
Długość22cm
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty