Climbing Technology

Ekspres Aerial Pro HC Set 17cm – silver/hard coating

112,99
109,60 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 22 punkty na następne zakupy.


Ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 17 cm świetnie sprawdzi się wśród osób poszukujących niezawodności w każdych warunkach i niskiej wagi. Projektanci wyposażyli ten model w taśmę z Dyneemy, która jest kompromisem między lekkością a wytrzymałością.

Karabinki Aerial Pro posiadają anodowaną powłokę, która wpływa dodatnio na przedłużenie żywotności tego sprzętu. Zostały one wykonane w technologii kucia na gorąco, a dla łatwości operowania ekspresem uzupełniono je o rozwiązanie o nazwie Catch Free.

Dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie przypadkowego zaczepienia się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy taki jak pętle, lina czy szpejarkę. Łatwiej przebiega także wpinanie ekspresu Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 17 cm w punkt. Karabinek z giętym zamkiem został specjalnie wyprofilowany, aby wpinanie liny było

wyjątkowo płynne.

Dolny karabinek został dodatkowo wyposażony w gumowy element stabilizujący Fixit. Dzięki niemu wpinanie liny w ekspres jest łatwiejsze, taśma na przesuwa się na ekspresie, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa w trakcie wspinaczki.


Specyfikacja Techniczna
Kolorsrebrny
Długość17cm
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty