Climbing Technology

Ekspres Aerial Pro HC Set 12cm – silver/hard coating

110,99
107,66 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 27

otrzymasz 22 punkty na następne zakupy.


Ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 12 cm to idealna propozycja dla wspinaczy poszukujących wysokich parametrów oraz odpowiedniej wytrzymałości. Zastosowano w nim dwa karabinki Aerial Pro wyposażone w anodowaną powłokę.

Wpływa ona dodatnio na okres przydatności do użytkowania. Nie bez znaczenia jest także zastosowanie Dyneemy. To udany kompromis między wagą i odpornością na przetarcia. Dzięki takiej konstrukcji możliwe było osiągnięcie lekkości. Karabinki wykonano w technologii kucia na gorąco oraz wyposażono w zamek Catch Free.

Dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie przypadkowego zaczepienia się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy taki jak pętle, lina czy szpejarkę. Łatwiej przebiega także wpinanie ekspresu Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 12 cm w punkt. Karabinek z giętym zamkiem został specjalnie wyprofilowany, aby wpinanie liny było

wyjątkowo płynne.

Dolny karabinek został dodatkowo wyposażony w gumowy element stabilizujący Fixit. Dzięki niemu wpinanie liny w ekspres jest łatwiejsze, taśma na przesuwa się na ekspresie, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa w trakcie wspinaczki.


Specyfikacja Techniczna
Kolorsrebrny
Długość12cm
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty