Climbing Technology

Ekspres Aerial Pro HC Set 12cm – silver/hard coating

110,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 27

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 22 punkty na następne zakupy.


Ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 12 cm to idealna propozycja dla wspinaczy poszukujących wysokich parametrów oraz odpowiedniej wytrzymałości. Zastosowano w nim dwa karabinki Aerial Pro wyposażone w anodowaną powłokę.

Wpływa ona dodatnio na okres przydatności do użytkowania. Nie bez znaczenia jest także zastosowanie Dyneemy. To udany kompromis między wagą i odpornością na przetarcia. Dzięki takiej konstrukcji możliwe było osiągnięcie lekkości. Karabinki wykonano w technologii kucia na gorąco oraz wyposażono w zamek Catch Free.

Dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie przypadkowego zaczepienia się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy taki jak pętle, lina czy szpejarkę. Łatwiej przebiega także wpinanie ekspresu Climbing Technology Aerial Pro Set Dyneema HC 12 cm w punkt. Karabinek z giętym zamkiem został specjalnie wyprofilowany, aby wpinanie liny było

wyjątkowo płynne.

Dolny karabinek został dodatkowo wyposażony w gumowy element stabilizujący Fixit. Dzięki niemu wpinanie liny w ekspres jest łatwiejsze, taśma na przesuwa się na ekspresie, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa w trakcie wspinaczki.


Specyfikacja Techniczna
Kolorsrebrny
Długość12cm
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty