Climbing Technology

CT Lonża TOP SHELL COMPACT green/lime

Original price was: 483,42zł.Current price is: 473,42zł.
Price in the last 30 days is the same as current

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 94 punkty na następne zakupy.


Climbing Technology Top Shell Compact wprost od włoskiego producenta najwyższej jakości sprzętu wspinaczkowego zapewnia bezpieczeństwo i komfort pokonywania szlaków typu via ferrata. Nowoczesny model lonży dla wszystkich osób wybierających się na via ferraty. Producent wywodzący się z kraju, w którym drogi tego typu są niezwykle popularne, to gwarancja funkcjonalnych rozwiązań i przemyślanej konstrukcji. Lonżę wyposażono w rozrywany absorber, ukryty w zamykanym zamkiem pokrowcu. Dzięki temu lonża optymalnie zadziała w wymagającym tego momencie, a ten najważniejszy element jest lepiej chroniony przed przypadkowym uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Niezwykle praktycznym dodatkiem jest przezroczysty panel, który pozwoli sprawdzić stan absorbera po mocnym odpadnięciu i stwierdzić, czy został użyty. Ramiona lonży są elastyczne, dzięki czemu automatycznie dostosowują swoją długość do aktualnych potrzeb.

Lonża Climbing Technology Top Shell Compact przeznaczona jest dla osób, których waga oscyluje pomiędzy 40 a 120 kg wraz z całym ekwipunkiem, co oznacza, że maksymalna waga użytkownika lonży nie może przekroczyć 120 kg razem z plecakiem. Lonża posiada wygodny do transportu siatkowy pokrowiec.

Lonża Climbing Technology Top Shell Compact przeznaczona jest dla osób, których waga oscyluje pomiędzy 40 a 120 kg wraz z całym ekwipunkiem, co oznacza, że maksymalna waga użytkownika lonży nie może przekroczyć 120 kg razem z plecakiem. Lonża posiada wygodny do transportu siatkowy pokrowiec.

Cechy lonży Climbing Technology Top Shell Compact:

  • Znacznik pozwalający ocenić czy po odpadnięciu można lonżę dalej eksploatować 
  • Wygodne w użyciu karabinki typu K (K-ADVANCE SHELL) z automatycznym zamkiem
  • Niezwykle elastyczne ramiona lonży wykonane z lekkiego i wytrzymałego polietylenu o wysokiej gęstości (HPDE)
  • Absorber o progresywnym działaniu w postaci slidera i taśmy
  • Pokrowiec na taśmę zapinany na zamek
  • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
  • Siatkowy pokrowiec transportowy
  • Certyfikaty: EN 958:2017, UIAA, CE 0333
  • Waga: 570 g
Opinie Klientów

Podobne produkty