Climbing Technology

CLIMBING TECHNOLOGY Łopata lawinowa SNOW BLADE TELESCOPIC

204,64
198,50 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 40 punktów na następne zakupy.


Dopracowana w najdrobniejszym szczególe łopata śnieżna o kompaktowych rozmiarach, która po odpięciu styliska od części roboczej z łatwością mieści się w plecaku narciarskim. Optymalny wybór dla miłośników zimowych aktywności górskich.

Klasyczna łopata lawinowa Climbing Technology Snow Blade Telescopic pozwalająca na sprawne działanie w przypadku zejścia lawiny. Całość charakteryzuje się zwartą konstrukcją o wysokiej wytrzymałości.

Zarówno szuflę, jak i stylisko wykonano z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium. Po złożeniu całość jest stosunkowo krótka. Dodatkowo stylisko jest składane, co pozwala na jego szybkie skrócenie na czas transportu w plecaku.

U góry łopata Climbing Technology Snow Blade Telescopic została zakończona specjalnym uchwytem T-kształtnym.

Pozwala on na o wiele wygodniejszą pracę w czasie odkopywania osób zasypanych śniegiem.

Dużo uwagi poświęcono na dopracowanie szufli łopaty. Specjalne profilowanie zwiększa jej sztywność i wytrzymałość, co pozwala na pracę nawet w twardym śniegu. Szufla łopaty może również posłużyć jako element kotwicy śnieżnej, dzięki umieszczonym w niej otworom.

Zastosowane materiały: aluminium Wymiary części roboczej: ok. 28 x 21 x 3,5 cm Długość łopaty: ok. 78/66 cm Długość trzonka po złożeniu łopaty: ok. 47 cm Waga: ok. 700 g


Specyfikacja Techniczna
Waga0,7 kg
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie