Ocun

Buty Wspinaczkowe Jett QC – grey/green

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 3

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.


Buty wspinaczkowe Ocun Jett QC zostały zaprojektowane do wspinaczki sportowej, ale można zabrać je także na drogi wielowyciągowe oraz trening na panelu. Oferują one wygodną konstrukcję oraz odpowiednią wydajność. Charakteryzują się także lekką asymetrią, dzięki czemu można dopasować je do normalnych jak i szerszych stóp.

Posiadają zapięcie Quick Closure (QC) na rzep Velcro® pozwalające na szybkie zakładanie oraz zdejmowanie butów po ukończeniu drogi. To funkcjonalne rozwiązanie pozwalające przeznaczyć maksimum czasu na czyste wspinanie. To buty o profilu All-round, zapewniającym optymalną ilość miejsca dla palców, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do stóp.

Cholewka Ocun Jett QC została wykonana z przewiewnej mikrofibry, która dobrze odprowadza wilgoć oraz właściwie dopasowuje się do stopy. Nie rozbija się oraz zachowuje swój oryginalny kształt. Śródpodeszwa 2D Fit Hard to większa sztywność oraz nieco mniejsze czucie. Natomiast guma CAT Rubber μ 1.5 zastosowana w podeszwie charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem przyczepności oraz optymalną twardością i stabilnością.


Specyfikacja Techniczna
Kolor szary, zielony
Rozmiar 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Opinie Klientów

Podobne produkty