Ocun

Buty Wspinaczkowe Buty Ocun Nitro – red/blue

0,00 z kodem: WIOSNA24

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 28


Buty Ocun Nitro charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością, co przekłada się na zapewnianie użytkownikowi idealnego czucia skały. Zostały tak opracowane, że sprawdzą się u zawodowców i bardziej wymagających miłośników boulderingu. Model ten ma dużą asymetryczność i doskonale dopasowuje się do stóp.

Zaawansowana technologia ukształtowania przekłada się na lepszą pracę butów na maleńkich krawądkach, w niedużych dziurkach oraz małych stopniach. Ten model jest wegański, więc możesz mieć pewność, że nie wykorzystano w nim naturalnej skóry. Jej miejsce zajęła syntetyczna skóra, dzięki czemu uzyskano strefy o zwiększonej elastyczności, w miejscach, gdzie jest to wymagane. But ma przy tym dużą wytrzymałość na rozciąganie.

Podeszwa z gumy CAT Rubber, czyli autorskiej mieszanki marki, charakteryzuje się doskonałym tarciem i dobrą przyczepnością. Co ważne wykazuje też większą stabilność na krawędziach i większą odporność na odkształcenia. Nawet przy intensywnym wspinaniu fason butów zostaje zachowany. Unikalna konstrukcja specjalnie formowanego płata gumy 3-Force® System opina boki buta i aktywnie stabilizuje stopy. Zredukowanie zostaje w ten sposób skręcanie się stopy oraz zmniejsza się ilość siły potrzebnej do stawania na niedużych krawędziach. Konstrukcja zabezpiecza też przed łatwymi uszkodzeniami.


Specyfikacja Techniczna
Rozmiar36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Kolorczerwony, niebieski
Opinie Klientów

Podobne produkty