Ocun

Buty Do Wspinaczki Rebel QC – black/white

0,00 z kodem: WIOSNA24

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4


Buty wspinaczkowe Ocun Rebel QC NE to model, który został przez czeskich projektantów wyposażony w nowoczesną gumę wyróżniającą się świetną przyczepnością oraz trwałością wynikającą z większej odporności na ścieranie.

Buty wspinaczkowe Ocun posiadają cholewkę wykonaną z mikrofibry. Jej przewiewność sprawi, że wentylacja wokół stóp pozwoli na ochronę przed przegrzaniem, co sprawi, że dojście do topu odbywać się będzie w przyjemniejszych warunkach. Zapięcie butów Ocun to technologia Quick Closure (QC) korzystająca z rzepów Velcro®. Wyróżniają się one wysoką wytrzymałością i świetną przyczepnością, co sprawi, że buty będą stabilnie trzymać się stopy. Konstrukcję tego modelu oparto na kopycie Asymmetrix, które jest nieco wygięte i posiada sporą asymetrię. Ten profil pozwoli na lepsze wyczucie skały, co podniesie efektywność dojścia do topu.

Projektanci Ocun wykorzystali w tym modelu nową gumę CAT Rubber. Wyróżnia się ona zwiększoną przyczepnością do skały i panelu, co sprawi, że wspinaczka będzie skuteczniej realizowana. Jednocześnie te rozwiązanie wyróżnia się wyższą wytrzymałością na ścieranie, co pozwoli zachować funkcjonalność butów przez dłuższy czas. Konstrukcja 2D Fit Soft to śródpodeszwa, której sztywność nie jest wysoka, co poprawia wygodę oraz zapewnia swobodę poruszania stopami.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, czarny
Rozmiar37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Opinie Klientów

Podobne produkty