Ocun

Buty Do Wspinaczki Ozone Lady – light red/white

0,00 z kodem: WIOSNA24

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4


Damskie buty wspinaczkowe Ocun Ozone Lady, zaprojektowane z uwzględnieniem anatomii kobiecych stóp.

Buty wspinaczkowe Ozone Lady są wersją doskonale znanego modelu Ozone, cieszącego się bardzo dobrą opinią w środowisku wspinaczkowym. Ozone Lady to produkt stworzony przez specjalistów czeskiej marki dla zaawansowanych wspinaczek, z uwzględnieniem kształtu damskich stóp. Duża asymetryczność buta, polegająca na mocnym zakrzywieniu i lekkim wygięciu w dół, zapewni mocne dopasowanie do stopy i jeszcze lepsze czucie skały.

Buty wyposażono w opatentowany przez czeską markę 3-Force® System, stabilizujący dodatkowo przednią część stopy oraz chroniący duży palec przed ruchem poziomym. Konstrukcja ta sprawdzi się podczas stawania na drobnych krawądkach.

W tym modelu zastosowano gumę Vibram® XS Grip, używaną przez producentów butów wspinaczkowych dla profesjonalistów, zmagających się z najtrudniejszymi drogami i problemami boulderowymi. Podeszwa zapewnia stabilność na małych stopniach, krawądkach i wąskich rysach, dzięki odpowiedniemu tarciu i optymalnej twardości.

Materiał, z którego wykonano język zapewnia tak potrzebną wentylację, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. W bucie zastosowano syntetyczną skórę, która zapewnia odpowiednią elastyczność w miejscach, które tego wymagają. Gumowe wstawki na cholewce nadają modelowi Ozone Plus odpowiednich właściwości i stanowią dopełnienie konstrukcji, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających zawodniczek.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, czerwony
Rozmiar35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Opinie Klientów

Podobne produkty