Ocun

Buty Do Wspinaczki Oxi LU

0,00 z kodem: WIOSNA24

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4


Ocun Oxi LU to niezwykle wytrzymałe obuwie wspinaczkowe, przystosowane do pokonywania wymagających dróg w skałach. Ogumowany czubek buta zabezpiecza zarówno cholewkę przed uszkodzeniem, jak i palce przed kontuzją.

Odpowiednie buty są jednym z najważniejszych atrybutów każdego wspinacza. Warto więc powierzyć ich wykonanie w ręce doświadczonych projektantów firmy Ocun, która należy do ścisłego grona liderów pośród producentów obuwia wspinaczkowego.

Buty Oxi LU, należące do najtwardszych w serii Oxi, doskonale sprawdzą się w skałach, cechując się bardzo dużą wytrzymałością, odpowiednią ochroną palców i świetnymi właściwościami technicznymi, które pozwolą pozycjonować stopy w najmniejszych nawet krawądkach.

Cholewka wykonana została z mikrofibry, która cechuje się zwiększoną odpornością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu odpowiednie zniesie eksploatację w wymagających warunkach. Tradycyjne sznurowadła pozwolą na idealne dopasowanie butów do stopy, co zwiększy również precyzję w czasie pozycjonowania stóp. Z tyłu umieszczono szlufki wykonane z materiału, który zapobiega ich skręcaniu. Znacząco ułatwią one zarówno ściąganie, jak i zakładanie butów.

Wyprofilowana tylna część buta zapewnia stabilne ułożenie pięty. Zastosowanie dodatkowej gumy ściągającej, która zachodzi również pod butem, do minimum ogranicza niepożądane przemieszczanie się stopy, pozwalając uzyskać bardziej techniczne ruchy. Rozwiązania te w połączeniu z ogumowaniem przedniej części butów zapobiegają również przekręcaniu się stopy podczas opierania się o niewielkie stopieńki, dzięki czemu użytkownik może angażować o wiele mniej siły.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, fioletowy
Rozmiar37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Opinie Klientów

Podobne produkty