Popularne Produkty

Lina dynamiczna 10mm Beal Virus 70m Solid Green

Lina dynamiczna 10mm Beal Virus 70m Solid Green

732,36
688,42 z kodem: ZIMA23

Stuptuty Lhotse granatowe

128,72
121,00 z kodem: ZIMA23

Promocja! S-331 Okularty sportowe arctica

Okulary Sportowe Arctica S-331

158,95

PRODUCT GALAXY BLUE

Kask wspinaczkowy CT Galaxy blue

232,02
218,10 z kodem: ZIMA23

Latarka czołowa Tikkina (czerwony) E060AA03 Petzl

110,53
103,90 z kodem: ZIMA23

Promocja!

Worek Pro Rescue 60l Beal

280,00
263,20 z kodem: ZIMA23

Nowy!

Płytka Stanowiskowa Air-Port 8 Beal

230,58
216,75 z kodem: ZIMA23

Promocja! Czekan Alpin Tour Light - grey

Scyzoryk VICTORINOX Spartan 1.3603

Scyzoryk VICTORINOX Spartan 1.3603

112,33
105,59 z kodem: ZIMA23

ProAdventure – sklep górski i turystyczny dla wymagających. Bo liczy się jakość i bezpieczeństwo.

Jeśli Twoją pasją jest turystyka górska, alpinizm, wspinaczka sportowa, bushcraft lub kolarstwo – dobrze trafiłeś! Dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu przygotowaliśmy pełen asortyment specjalistycznego sprzętu, odzieży, obuwia i akcesoriów, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Nasz sklep powstał z pasji i miłości do outdooru, dlatego produkty, które znajdziesz w ofercie, pochodzą tylko od renomowanych i sprawdzonych marek, które sami znamy i cenimy. Jednocześnie cały czas staramy się poszerzać ofertę, tak by każdy miłośnik outdooru mógł wyposażyć się u nas od stóp do głów. 😉 Zapraszamy na zakupy!

ProAdventure – z myślą o profesjonalistach i ambitnych amatorach

Nasza oferta odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających, którzy wiedzą, że w decydującym momencie sprzęt nie może zawieść. Przygotowujesz się do wyprawy bądź ekspedycji, gdzie niezawodny ekwipunek jest absolutnym must-have? U nas znajdziesz szeroki wybór lin wspinaczkowych, kasków, uprzęży, przyrządów i innych akcesoriów, takich jak ekspresy, karabinki, friendy, kości, haki, taśmy, pętle, bloczki, linki pomocnicze, a także pojemne plecaki na linę. Planujesz działać zimą bądź w rejonach wymagających korzystania ze sprzętu zimowego? W naszej ofercie mamy czekany, raki automatyczne i półautomatyczne, śruby lodowe, stuptuty oraz zestawy lawinowe. Miłośnicy via ferrat znajdą u nas kompletne zestawy do poruszania się po żelaznych perciach, a także lonże z absorberami energii oraz specjalistyczne rękawiczki.

ProAdventure – odzież turystyczna, trekkingowa, górska dla niej i dla niego

Mawia się, że nie szata zdobi człowieka, ale nie oszukujmy się – czy to na szlaku, na campingu czy tym bardziej w górach, bez odpowiednio dobranej odzieży nasza outdoorowa przygoda może prędko zmienić się w koszmar. Dlatego przed każdą wyprawą na łono natury należy bezwzględnie zadbać o ten aspekt. U nas znajdziecie całą gamę technicznej odzieży – od bielizny termoaktywnej, po wytrzymałe spodnie, ciepłe i wygodne bluzy, softshelle, kurtki puchowe i membranowe, peleryny i poncha, a także całą gamę dodatków, takich jak czapki, rękawiczki, skarpetki, okulary sportowe i inne elementy garderoby.